Альянс Грамадзянская Гарадзеншчына
BlrБеларуская
Праграмы Медыі пра нас Распавесці ідэю/праблему Партнёры Форум Кантакт

Усе праграмы, якімі займаецца альянс “Грамадзянская Гарадзеншчына”.

Якія населеныя пункты ўваходзяць у зону МПР?

Апублікавана: 08.06.2016 · Колькасьць людзей, якія заціваліся праграмай: 478

На тэрыторыі Беларусі:

Брэсцкая вобласць:

  1. Горад Брэст
  2. Дамачаўскі пасялковы Савет
  3. Знаменскі сельскі Савет
  4. Клейнікаўскі сельскі Савет
  1. Лышчыцкі сельські Савет
  2. Матыкальскі сельскі Савет
  3. Мухавецкі сельскі Савет
  4. Радваніцкі сельскі Савет
  5. Страдзецкі сельскі Савет
  6. Тэльмінскі сельскі Савет
  7. Тамашоўскі сельскі Савет
  8. Чарнаўчыцкі сельскі Савет
  9. Чэрнінскі сельскі Савет
  10. Горад Высокае
  11. Горад Жабінка
  12. Жабінкаўскі сельскі Савет
  13. Ленінскі сельскі Савет
  14. Азяцкі сельскі Савет
  15. Ракітніцкі сельскі Савет
  16. Сцяпанкаўскі сельскі Савет
  17. Хмелеўскі сельскі Савет
  18. Горад Камянец
  19. Белавежскі сельскі Савет
  20. Вярховіцкі сельскі Савет
  21. Відамлянскі сельскі Савет
  22. Войскі сельскі Савет
  23. Воўчынскі сельскі Савет
  24. Дзмітравіцкі сельскі Савет
  25. Каленкавіцкі сельскі Савет
  26. Камянюцкі сельскі Савет
  27. Навіцкавіцкі сельскі Савет
  28. Агародніцкі сельскі Савет
  29. Пелішчанскі сельскі Савет
  30. Рэчыцкі сельскі Савет
  31. Раснянскі сельскі Савет
  32. Ратайчыцкі сельскі Савет
  33. Горад Маларыта
  34. Вялікарыцкі сельскі Савет
  35. Гвозніцкі сельскі Савет
  36. Лукаўскі сельскі Савет
  37. Маларыцкі сельскі Савет
  38. Олтускі сельскі Савет
  39. Арэхаўскі сельскі Савет
  40. Хаціслаўскі сельскі Савет
  41. Горад Пружаны
  42. Вялікасельскі сельскі Савет
  43. Мокраўскі сельскі Савет
  44. Пружанскі сельскі Савет
  45. Старавольскі сельскі Савет
  46. Сухопальскі сельскі Савет
  47. Шарашоўскі пасялковы Савет
  48. Шчарчоўскі сельскі Савет

Гродзенская вобласць:

  1. Горад Гродна
  2. Горад Ваўкавыск
  3. Глядавіцкі сельскі Савет
  4. Гудзевіцкі сельскі Савет
  5. Вердаміцкі сельскі Савет
  6. Дабравольскі сельскі Савет
  7. Нязбодзіцкі сельскі Савет
  8. Навадворскі сельскі Савет
  9. Поразаўскі пасялковы Савет
  10. Свіслацкі сельскі Савет
  11. Субацкі сельскі Савет
  12. Шылавіцкі сельскі Савет
  13. Гарадскі пасёлак Краснасельскі
  14. Гарадскі пасёлак Рось
  15. Роскі пасялковы Савет
  16. Горад Скідзель
  17. Бераставіцкі сельскі Савет
  18. Вярэйкаўскі сельскі Савет
  19. Верцялішкаўскі сельскі Савет
  20. Гнезнаўскі сельскі Савет
  21. Госкі сельскі Савет
  22. Індурскі сельскі Савет
  23. Квасоўскі сельскі Савет
  24. Канюхоўскі сельскі Савет
  25. Капцёўскі сельскі Савет
  26. Макаравецкі сельскі Савет
  27. Малабераставіцкі сельскі Савет
  28. Абухаўскі сельскі Савет
  29. Адэльскі сельскі Савет
  30. Алекшыцкі сельскі Савет
  31. Пархімаўскі сельскі Савет
  32. Пагранічны пасялковы Савет
  33. Падлабенскі сельскі Савет
  34. Путрышкаўскі сельскі Савет
  35. Рэплеўскі сельскі Савет
  36. Сапоцкінскі посялковы Савет
  37. Эйсмантаўскі сельскі Савет

На тэрыторыі РП:

Województwo Lubelskie (gmina, miasto):

  1. Biała Podlaska (gmina)
  2. Biała Podlaska (miasto)
  3. Dębowa Kłoda (gmina)
  4. Dorohusk (gmina)
  5. Hanna (gmina)
  6. Hańsk (gmina)
  7. Jabłoń (gmina)
  8. Janów Podlaski (gmina)
  9. Kodeń (gmina)
  10. Konstantynów (gmina)
  11. Leśna Podlaska (gmina)
  12. Łomazy (gmina)
  13. Międzyrzec Podlaski (gmina miejska)
  14. Międzyrzec Podlaski (gmina)
  15. Piszczac (gmina)
  16. Podedwórze (gmina)
  17. Rokitno (gmina)
  18. Rossosz (gmina)
  19. Ruda-Huta (gmina)
  20. Sawin (gmina)
  21. Sławatycze (gmina)
  22. Sosnowica (gmina)
  23. Sosnówka (gmina)
  24. Stary Brus (gmina)
  25. Teresopol (gmina miejska)
  26. Terespol (gmina)
  27. Tuczna (gmina)
  28. Urszulin (gmina)
  29. Wierzbica (gmina)
  30. Wisznice (gmina)
  31. Włodawa (gmina)
  32. Włodawa (miasto)
  33. Wola Uhruska (gmina)
  34. Wyryki (gmina)
  35. Zalesie (gmina)

Woewództwo Mazowieckie (gmina, miasto):

  1. Huszlew (gmina)
  2. Łosice (gmina)
  3. Łosice (miasto)
  4. Platerów (gmina)
  5. Sarnaki (gmina)
  6. Stara Kornica (gmina)

Województwo Podlaskie (gmina, miasto):

  1. Аugustów (miasto)
  2. Białowieża (gmina)
  3. Bielsk Podlaski (gmina)
  4. Bielsk Podlaski (miasto)
  5. Boćki (gmina)
  6. Czarna Białostocka (gmina)
  7. Czarna Białostocka (miasto)
  8. Czeremcha (gmina)
  9. Czyże (gmina)
  10. Dąmbrowa Białostocka (gmina)
  11. Dąmbrowa Białostocka (miasto)
  12. Dubicze Cerkiewne (gmina)
  13. Dziadkowice (gmina)
  14. Giby (gmina)
  15. Gródek (gmina)
  16. Hajnówka (gmina)
  17. Hajnówka (miasto)
  18. Janów (gmina)
  19. Kleszczele (gmina)
  20. Kleszczele (miasto)
  21. Krasnopol (gmina)
  22. Krynki (gmina)
  23. Krynki (miasto)
  24. Kuźnica (gmina)
  1. Lipsk (gmina)
  2. Michałowo (gmina)
  3. Michałowo (miasto)
  4. Mielnik (gmina)
  5. Milejczyce (gmina)
  6. Narew (gmina)
  7. Narewka (gmina)
  8. Nowinka (gmina)
  9. Nowy Dwór (gmina)
  10. Nurzec-Stacja (gmina)
  11. Orla (gmina)
  12. Plaska (gmina)
  13. Puńsk (gmina)
  14. Sejny (gmina)
  15. Sejny (miasto)
  16. Sidra (gmina)
  17. Siemiatycze (gmina)
  18. Siemiatycze (miasto)
  19. Sokółka (gmina)
  20. Sokółka (miasto)
  21. Suchowola (gmina)
  22. Suchowola (miasto)
  23. Supraśl (gmina)
  24. Supraśl (miasto)
  25. Sztabin (gmina)
  26. Szudziałowo (gmina)
  27. Zabłudów (gmina)
  28. Zabłudów (miasto)

 

 

контакте
Зачыніць
Перадрукоўка дазваляецца толькі пры выкарыстаньні гіпэрспасылкі на civilhrodna.org. © 2014-2019 «Альянс Грамадзянская Гарадзеншчына»